خبرگزاری فارس: نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: بسیج دانش‌آموزی نقش تاثیرگذاری در شناسایی استعدادها و تربیت مدیران آینده دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، جواد آرین‌منش عصر امروز در دیدار دانش‌آموزان بسیجی مشهد افزود: بسیج دانش‌آموزی نقش کلیدی و محوری در انتقال ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران برعهده دارد.
نماینده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: این نهاد از این نظر حائز اهمیت است که از یک سو دریافت‌کننده ارزش‌ها و از سوی دیگر انتقال‌دهنده آن به نسل جدید است.
وی اظهار داشت: بسیج از یادگاران ارزشمند امام راحل و از نهادهای بسیار پرافتخار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب، نقش اساسی در استحکام نظام، پایداری و در تداوم انقلاب ایفا کرده است.
وی با تاکید بر نقش و جایگاه بی‌بدیل و بی‌نظیر بسیج دانش‌آموزی اظهار داشت: بسیج شجره طیبه‌ای است که نهال آن را امام به زمین نشاند و ثمرات شیرین درخت تناور بسیج را ما در جامعه خود احساس می‌کنیم و از آن برخورداریم.
وی تصریح کرد: بسیج دانش‌آموزی به عنوان نهادی قانونمند در مدارس کشور در کنار تعلیم و تعلم، در جهت‌دهی انقلابی و اسلامی به نوجوانان و دانش‌آموزان نقش مهم و موثری را ایفا می‌کند.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش موثری که بسیج دانش‌آموزی می‌تواند در انتقال ارزش‌های والای نظام به نسل نوجوان و جوان جامعه داشته باشد افزود: بسیج دانش‌آموزی از نوجوانان و جوانانی که نسل سوم انقلاب هستند و دوران دفاع مقدس را درک نکردند ولی می‌توانند سهم والایی را در جمهوری اسلامی ایران ایفا کنند تشکیل شده است

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8708061424

۱۳۸٧/۸/٧ساعت ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ توسط جواد آرین منش نظرات ()
تگ ها: