نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه با جدیت مباحث فرهنگی را پیگیری می‌کنیم اعلام کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فعلا استیضاح نمی‌شود.

جواد آرین‌منش در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمزمه‌های استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از این کمیسیون تاکید کرد: استیضاح از وزیر ارشاد باید در قالب طرحی در این کمیسیون مطرح شود و با تایید نمایندگان مجلس در این کمیسیون برای طرح در صحن علنی ارسال شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر این بحث در کمیسیون مطرح نشده و با مطرح شدن آن در صورت تایید و تصویب یا عدم تصویب در این باره تصمیمگیری خواهیم کرد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که "شما این شایعه را رد می‌کنید؟" اذعان کرد: در کمیسیون فرهنگی این مبحث مطرح نشده است اما من نمی‌توانم بگویم این شایعه صحت ندارد. ممکن است در آینده‌ عده‌ای این تصمیم را داشته باشند اما این سیر که گفتم حتما باید طی شود.

وی ادامه داد: تا کنون که من با شما صحبت می‌کنم چنین اتفاقی نیفتاده است و کمیسیون فعلا تصمیمی برای استیضاح وزیر ارشاد نگرفته است.

برخی از منابع خبر از استیضاح وزیر ارشاد به دلایل مختلف فرهنگی و هنری می‌دهند و هفته گذشته نیز در میان خبرنگاران شایعه برکناری او اعلام شد که از سوی روابط عمومی تکذیب شد

۱۳۸٩/۱۱/٩ساعت ۱:۳٩ ‎ب.ظ توسط جواد آرین منش نظرات ()
تگ ها: