مشهد_نایب رییس کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ سران فتنه در راستای اهداف معاندان و یا یک جریان فرهنگی خاص در صدد ضربه زدن به نظام اسلامی و آرمانهای آن هستند.

'جواد آرین منش' در نشست ثمره ای برای مجاهدت در مشهد افزود:‌ هرگز نباید تصور کرد که جریان فتنه و سران آن موسوی و کروبی به پایان رسیده، بلکه آنها با حرکتی فرهنگی و سیاسی به دنبال جلب توجه جامعه نسبت به اهداف ضد نظام و ارزشی خود هستند.
به گزارش ایرنا، وی گفت:‌ بر این اساس اقدامات فتنه گران و سران فتنه بیش از آنکه سیاسی باشد فرهنگی و آن هم در مسیر علیه آرمانهای نظام است.
رییس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت :‌ معاندان با جنگ نرم و تهاجم و شبیخون فرهنگی با یک حرکت سیاسی و فرهنگی دستاوردهای نظام را مورد هدف و هجمه قرار دادند و ماهوراه ها دریچه ورود فرهنگ غرب به درون خانواده ها و جامعه است.
وی تاکید کرد:‌ باید با استفاده از توان و ظرفیت تشکلهای مردم نهاد فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به طور مطلوب نهادینه شود و آستانه حساسیت عمومی جامعه برای عمل به آن افزایش یابد.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ با توجه به آمیختگی دین و سیاست در جامعه ما، مسائل فرهنگی و سیاسی با هم گره خورده اند و هر تشکل فرهنگی الزاما'‌ سیاسی هم است و عکس این مساله نیز صادق است.
آرین منش ادامه داد: لازمه موفقیت در ساماندهی فعالیتهای سیاسی و دفاع از دستاوردهای نظام در بخش های مختلف، استفاده مطلوب از ظرفیت ها و توانمندی های تشکلهای مردمی و احزاب است.
مسوول حزب موتلفه اسلامی و جبهه پیروان خط امام و رهبری استان خراسان رضوی گفت:‌ با توجه به آنکه هنوز احزاب بزرگ و فراگیر در کشورمان شکل نگرفته اند، تشکلهای مردمی می توانند این نقیصه را در مسیر اهداف نظام پر کنند.

۱۳۸٩/۱٢/۱۸ساعت ۱٢:۳٠ ‎ب.ظ توسط جواد آرین منش نظرات ()
تگ ها: فرهنگی و سیاسی