رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با تأکید بر توسعه زیرساخت‌های پذیرایی از زائران گفت: زیرساخت‌های پذیرایی از زائران و اسکان آنها در مشهد متناسب با جمعیت و شرایط زائرپذیر آن رشد نکرده است.

جواد آرین‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: شهر مشهد و دست‌اندرکاران آن امسال خود را بیش از سال‌های گذشته برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آماده کرده بودند.
نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در نوروز 90 حدود 38 دستگاه به صورت شبانه‌روزی در مشهد به زائران امام رضا (ع) خدمات ارائه می‌کردند.
وی ادامه داد: مشهد یکی از بزرگ‌ترین مراکز زائرپذیر در کشور است و ورود میلیون‌ها زائر در تعطیلات نوروز و تابستان، بسیج بین همه دستگاه‌ها برای ارائه خدمات مطلوب به زائران امام رضا (ع) را می‌طلبد.
آرین‌منش با اشاره به اینکه زیرساخت‌های پذیرایی از زائران در مشهد باید توسعه یابد، اظهار داشت: زیرساخت‌های پذیرایی از زائران و اسکان آنها در مشهد متناسب با جمعیت و شرایط زائرپذیر آن رشد نکرده است.
وی ادامه داد: مسئولان در شهر مشهد باید به دنبال جذب و استفاده مناسب از امکانات بودجه زیارت برای ساخت و زیرساخت‌های مطلوب باشند.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به اینکه هدف همه خدمتگزاران رضایت زائران بارگاه امام رضا (ع) است، گفت: امید است زائران امام رضا (ع) مشهد را با خاطره‌ای خوش ترک کرده باشند.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: انتظار اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس ارتقای برنامه‌های نوروزی صدا و سیما برای پر کردن اوقات فراغت مردم در این ایام است.
وی با بیان اینکه ارزیابی برنامه‌های صدا و سیما را نمی‌توان در یک جمله خلاصه کرد، گفت: برنامه‌های صدای جمهوری اسلامی ایران پربار و شایسته بود و از لحاظ کمی رشد مطلوب داشت.
آرین‌منش افزود: سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز برنامه‌های غنی و شایسته‌ای برای پخش در ایام نوروز آماده کرده بود اما در تلویزیون برنامه‌های ضعیف نیز مشاهده می‌شد.
وی ادامه داد: ارتقای کمی و کیفی برنامه‌های صدا و سیما در ایام تعطیلات به ویژه نوروز که اوقات فراغت مردم در کنار تلویزیون پر می‌شود باید در دستور کار مسئولان صدا و سیما و سیاست‌گذاران آن قرار گیرد.

۱۳٩٠/۱/۱٧ساعت ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ توسط جواد آرین منش نظرات ()
تگ ها: اجتماعی