نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مهلت 9 ماهه دولت عراق برای اخراج منافقان از خاک این کشور شک‌برانگیز است.

 

 

جواد آرین‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد‌ اظهار داشت: دادن چنین مهلتی در حالی که دستگیری و اخراج منافقان در چند روز امکانپذیر است، این مسئله را در سایه‌ای از شک و ابهام قرار داده و نشان دهنده حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و اروپا از گروهک تروریستی منافقان است.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عملکرد گروهک منافقان در طول سال‌های بعد از انقلاب اسلامی ایران چیزی جز ترور و وابستگی به بیگانه نبوده و متاسفانه دست تعدادی از این افراد به خون بهترین جوانان کشور آغشته است.
وی با اشاره به روابط خوب میان دولت مردمی عراق و جمهوری اسلامی ایران گفت: تنها راهکار موجود برای گرفتن و مجازات منافقان، اقدام از طریق حقوق بین‌المللی، مراجع قانونی بین‌المللی و همچنین اقدامات دیپلماتیک است.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت عراق می‌تواند با نشان دادن اقتدار و حاکمیت خود، برای رسیدگی به جرائم تروریستی این گروهک و محاکمه و مجازات آنان اقدام کند.

۱۳٩٠/۱/۳٠ساعت ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ توسط جواد آرین منش نظرات ()
تگ ها: سیاسی