کاندیداها به اثبات توانمندی‌های خود بپردازند

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس انتخابات مجلس نهم را آزمون اخلاقی بزرگ برای کاندیداها و عرصه‌ای ماندگار برای بروز اخلاق اسلامی دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛جواد آرین‌منش با اشاره به رعایت اخلاق انتخاباتی ،به ایسنا گفت:عرصه اخلاق به ویژه اخلاق اسلامی منحصر به فعالیت‌های سیاسی و انتخاباتی نیست، بلکه عرصه زندگی فردی و اجتماعی انسان را نیز در بر می‌گیرد.

وی با بیان این‌که صحنه انتخابات در واقع صحنه‌ی آزمون اخلاق عملی است، اظهار کرد: معمولا در عرصه‌هایی که رقابت وجود دارد مانند صحنه‌های انتخاباتی احتمال آفت بد اخلاقی بیشتری نیز وجود دارد، لذا در چنین عرصه‌هایی متاسفانه گاهی تخریب شخصیت‌ها، غیبت، تهمت و سایر بداخلاقی‌ها ظهور و بروز می‌یابد.

این عضو اصولگرای مجلس خاطرنشان کرد: البته گاهی از سوی خود کاندیداها و داوطلبان و گاهی خواسته یا ناخواسته از طرف طرفداران آنها بداخلاقی بیش از پیش خود را نشان می‌دهد.

آرین‌منش افزود: بنابراین باید داوطلبان انتخاباتی تلاش کنند تا در این آزمون اخلاقی پیروز شوند. هرچند اگر در آزمون رای مردم پیروز نگردند این عرصه، عرصه ماندگاری است و فرصتی برای بروز اخلاق اسلامی و حرمت داری دیگران به شمار می‌رود.

وی تاکید کرد: بهتر است کاندیداها به جای تخریب دیگران به اثبات توانمندی‌ها، صلاحیت‌ها و کارآمدی‌های خود مبادرت کنند و سعی نکنند که از پلکان تخریب شخصیت دیگران بالا روند.


 

/ 0 نظر / 20 بازدید