انتخابات نماد سیاسی مشارکت مردم در صحنه

 

 

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت:‌حضور گسترده و حماسی مردم پاسخ دندان شکنی به توطئه‌های استکباری است و قطعا می‌تواند در معادلات بین المللی قدرت چانه‌زنی نظام را در تامین منافع ملی بالا برد.

جواد آرین منش نماینده مشهد و کلات با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی،به باشگاه خبرنگاران  گفت:‌جمهوری اسلامی بر پایه ولایت فقیه،مشارکت و هوشمندی و همچنین اعتقاد راسخ مردم به وجود آمده و تداوم راه انقلاب نیز با هوشمندی و مشارکت حداکثری مردم  تحقق خواهد پذیرفت.

وی با اشاره به افزایش توطئه‌های سیاسی، فشارها و تحریم‌ها در ماه‌های اخیر تصریح کرد:درماههای اخیر افزایش فشارها و توطئه‌های گوناگون در دستور کار استکبار جهانی، آمریکا و رژیم صهیونیستی و اتحادیه اروپا قرار گرفت چراکه تلقی آنها این بود که با افزایش فشارها می‌توانند مردم را به عنوان پشتوانه‌های نظام دلسرد کنند و حمایت مردم را از این نظام سلب کنند.

نماینده مشهد و کلات اظهار داشت:ملت ایران با هوشیاری و هوشمندی نشان دادند که هرگاه توطئه‌ها نسبت به نظام افزایش پیدا کند، انسجام و وحدت آحاد مختلف مردم نیز افزایش می یابد و با تمام توان به مقابله برمی خیزند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم با بیان اینکه انتخابات نماد سیاسی مشارکت مردم در صحنه است، گفت:‌ حضور گسترده و حماسی مردم پاسخ دندان‌شکنی به توطئه‌های استکباری بود و قطعا در معادلات بین‌المللی قدرت چانه‌زنی نظام را بالا خواهد برد و منافع ملی را تامین خواهد کرد لذا می بایست از مردم همیشه در صحنه و هوشیار ایران به پاس آفرینش این حماسه قدردانی و تشکر کرد.

وی همچنین به پیام حضور گسترده مردم در انتخابات نهم مجلس به موج بیداری اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: کشورهای تازه رها شده از یوغ صهیونیسم و آمریکا و دوست‌داران انقلاب اسلامی و کسانی که الگوی انقلاب اسلامی را پیش‌ روی خود به عنوان یک الگوی موفق می‌دانند، هر قدر موفقیت‌های ما را بیشتر مشاهده کنند به ادامه راهشان امیدوارتر و در عزم خود در مبارزه با استعمار راسخ تر خواهند شد


 

/ 0 نظر / 24 بازدید