موج بیداری دانش آموزان، مرگ دیکتاتوریهای منطقه را سرعت می‌بخشد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: موج بیداری دانش آموزان مرگ دیکتاتوریهای منطقه را سرعت می‌بخشد، دانش آموزان امروز که رهبران و مدیران آینده خواهند بود خیلی زودتر از آنچه که توقع داشتیم توانستند به رشد سیاسی برسند و همبستگی آنها باعث ایجاد یک جبهه قدرتمند انقلابی مرکب از دانش آموزان در اقصی نقاط جهان خواهد شد.

به گزارش اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی 'جواد آرین منش' همزمان با 'نخستین مجلس از سلسله مجالس پاسداشت شهدای بیداری اسلامی' افزود: اینگونه حرکتهایی که رخ داده در صورتی که هماهنگ باشد خودش می‌تواند موجی از آگاهی بخشی را به دانش آموزان منطقه نشان دهد و باعث ارتقا سطح آگاهیهای نوجوانان و جوانان در رابطه با ماهیت حکومتهای ضدمردمی شود.
وی گفت: افق جهانی بودن این حرکتها نسبت به ماهیت حکومتهای دموکراسی منطقه باعث بروز رشد سیاسی دانش آموزان می‌شود، اقدامی که از سوی اتحادیه انجمنهای دانش آموزی خراسان رضوی آغاز شده نشان دهنده بیداری این نسل جوان است.
آرین منش اظهار داشت: از آنجا که جهان از طریق رسانه‌های گروهی به یک دهکده کوچک تبدیل شده و پیامها از این طریق به سرعت از یک نقطه به نقطه دیگر جهان انتقال پیدا می‌کند، همبستگی دانش آموزان را به عنوان نماد قدرت به جهانیان نمایش می‌دهد.
این نماینده مجلس اینگونه حرکتهای مردمی را که از بدنه مردم و دانش آموزان در حال شکل‌گیری است ستود و افزود: دولتها، احزاب آزادیخواه، دولتمردان و رسانه های گروهی هم باید از اینگونه حرکتها حمایت کنند.

/ 0 نظر / 3 بازدید