لیست واحد اصولگرایان در مشهد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی پیرامون انتخابات مجلس نهم و آرایش سیاسی فعلی اصولگرایان گفت: تمام تلاش خود را برای ارائه لیست واحد اصولگرایان و عدم سردرگمی همشهریان عزیزمان می نمایم.

جواد آرین منش در گفتگو با مشهد خبر افزود: متاسفانه مطابق آرایش هایی که در حال شکل گرفتن است شاید شاهد ارائه سه لیست جداگانه در انتخابات باشیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اولی جبهه اصلی اصولگرایان، اصولگرایان متحد، که در راس آن شخصیت های ممتازی مانند حضرات آیات مهدوی کنی و یزدی و چهره های نزدیک به رهبری مانند آقایان ولایتی، حداد عادل وعسگر اولادی قرار دارند.

گروه دوم افرادی که از 7+8 جدا شده اند و به نام جبهه پایداری شناخته می شوند.

و جبهه سوم گروهی با محوریت رییس جمهور که افرادی مانند آقایان ثمره هاشمی، جوانفکر و امیری فر در آن قرار دارند و به نام جبهه حامیان دولت اسلامی، که اخیراً به جبهه حامیان گفتمان انقلاب اسلامی تغییر نام داده اند، فعالیت می نمایند.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان خراسان رضوی در پاسخ به این پرسش که چه راهکاری برای وحدت اصولگرایان در استان خراسان در نظر گرفته اید، گفت: ما در خراسان با وجود شخصیت های بزرگ حوزوی و علما می توانیم به لیستی واحد برسیم و جبهه متحد اصولگرایان بر اساس منشور اصولگرایی جامعتین، از بین افرادی که دارای کارآمدی، صلاحیت و مقبولیت هستند بر اساس خرد جمعی گزینه اصلح را شناسایی خواهد کرد.


 

/ 0 نظر / 25 بازدید