تأئید صلاحیت‌ها ثابت کرد انتقاد به دولت شاخصی برای رد صلاحیت نیست

 

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تأیید صلاحیت‌های شورای نگهبان را به دور از جنجال و جهت‌گیری سیاسی خواند و گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری و گستره وسیع تأیید صلاحیت‌های شورای نگهبان فضای انتخابات آزاد را مهیا کرد.

جواد آرین‌منش در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،گفت:‌ پیام مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه مبنی بر مشارکت حداکثری و دقت نظر در جهت پیشگیری از تضییع حقوق نمایندگان برای شورای نگهبان هدایت‌گر بود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حضور حداکثری را ارتقاء می‌دهد، افزود: در انتخابات آینده شاهد حضور همه سلایق سیاسی خواهیم بود و این موضوع باعث می‌شود تا انتخابات پرشوری را در پیش داشته باشیم.

   

تأئید صلاحیت‌ها ثابت کرد انتقاد به دولت هرگز به عنوان شاخصی برای رد صلاحیت نیست

وی ادامه داد: تأیید صلاحیت‌های شورای نگهبان نشان داد که انتقاد به دولت هرگز به عنوان شاخصی برای رد صلاحیت در نظر گرفته نمی‌شود و فضای نقد و انتقاد در کشور باز است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه قانون اساسی در تمامی مراحل انتخابات فصل‌الخطاب است، افزود: با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و گستره وسیعی که در تأیید صلاحیت‌های شورای نگهبان شاهد بودیم فضا برای یک انتخابات آزاد و حضور حداکثری مردم  به خوبی مهیا شده است./


 

/ 0 نظر / 17 بازدید