تشکل‌های فعال در استان را به یک همگرایی خوب می رسانیم

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت:تمامی گروه‌های اصولگرا در استان خراسان رضوی فعال بوده و مشغول ارزیابی افراد برای گنجاندن آنان در لیست‌های انتخاباتی خود هستند.

جواد آرین‌منش به ایسنا گفت: جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری از چند وقت پیش فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرده و ۱۶ تشکل فعال رسمی عضو جبهه، مشغول رصد اوضاع انتخاباتی در مشهد و شهرستان‌های استان هستند.

وی تصریح کرد:درجلسات هفتگی جبهه پیروان خط امام و رهبری که روزهای شنبه در دفتر این جبهه برگزار می‌شود،مجموعه افرادی که آمادگی خود را برای حضور در انتخابات اعلام کرده‌اند، از سوی جبهه پیروان خط امام و رهبری دعوت شده و مجموعه برنامه‌های آنان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس افزود:این جبهه براساس نظرخواهی‌هایی که ازتشکل‌ها داشته است، برحسب اولویت از کاندیداها و داوطلبان حوزه انتخابیه مشهد که تاکنون ۴۰ نفر شده‌اند و ممکن است تا زمان ثبت‌نام به بیش از ۱۰۰ نفر افزایش یابند، دعوت کرده و هر هفته برنامه‌های ۳ نفر از آنان را بررسی می‌کند.

نماینده مردم مشهد درمجلس درخصوص ارائه لیست واحد اصولگرایان در این شهر گفت:ما تلاش داریم جبهه پایداری برغم این‌که هنوز در تهران به مجموعه ۷+۸ ملحق نشده است، در خراسان در لیست واحد شرکت کند و تاکنون صحبت‌هایی نیز با مسوولان جبهه پایداری در مشهد صورت پذیرفته و آنان نیز تمایل خود را برای حضور در جلسات مشترک و ارائه فهرست‌های واحد برای مشهد و شهرستان‌های استان اعلام کرده‌اند.

وی تاکید کرد:سعی می‌کنیم،صرف نظراز اتفاقاتی که در تهران می‌افتد،تمامی تشکل‌های انتخاباتی فعال در استان مانند جمعیت رهپویان و ایثارگران، جبهه پایداری، جبهه پیروان خط امام و رهبری و تشکل‌های فعال آن را، زیر نظر نماینده ولی‌فقیه در خراسان و امام جمعه مشهد که دغدغه انتخابات را بیش از سایرین دارند و مسائل را به دقت بررسی می‌کنند،به یک همگرایی خوب و یک لیست واحد برسانیم.

آرین‌منش در خصوص آخرین اخبار حضور شخصیت‌های برجسته کشوری برای نامزد شدن از حوزه انتخابه مشهد گفت: برخی افراد از جمله تعدادی از وزرای قبلی، استانداران، نمایندگان پیشین مجلس، فرماندهان عالی رتبه بسیج و سپاه، فرمانداران، شهرداران و مدیران شهری، اساتید دانشگاه و حداقل ۱۰ روحانی طراز اول و برجسته کشور، تمایل خود را برای حضور در انتخابات از حوزه انتخابیه مشهد اعلام کردند که باید تا روز ثبت‌نام منتظر بود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: با اعلام آمادگی‌‎های صورت گرفته از جانب افراد مختلف، ان‌شاءالله یک لیست قوی و واحد در مشهد و شهرستان‌های استان خراسان رضوی از جانب اصولگرایان ارائه خواهد شد.


 

/ 0 نظر / 20 بازدید