فریاد یک‌صدای مردم در ۲۲ بهمن، توطئه‌های استکبار و صهیونیسم را خنثی می‌کند

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، حضور و مشارکت مردم در صحنه‌های مختلف را عامل قوام انقلاب خواند و گفت: : مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت خواهند کرد که همواره بیدار و هوشیار بوده و توطئه‌های استکبار و صهیونیسم را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت.

جواد آرین‌منش در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی مرهون حضور و مشارکت مردم در صحنه‌های حساس، تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز انقلاب اسلامی است، افزود: حضور مردم در راهپیمایی‌های قبل از پیروزی انقلاب که بر اساس رهنمودهای امام(ره) صورت می‌گرفت زمینه پیروزی انقلاب را فراهم کرد و بعد از آن نیز مردم با حضور در راهپیمایی‌ها تداوم انقلاب را رقم زدند.

نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی، حضور و مشارکت مردم در صحنه‌های مختلف را عامل قوام انقلاب خواند و تاکید کرد: مردم گاهی این مشارکت را با حضور در پای صندوق‌های اخذ رای نشان داده، گاهی مشارکت خود را در دفاع از آرمان‌های انقلاب در صحنه‌های دفاع مقدس به اثبات رسانده و زمانی هم با حضور در راهپیمایی‌های عظیم نمایشی از مشارکت، توانمندی، اقتدار و وفاداری به نظام را به منصه ظهور گذاشته‌اند.

عضو فراکسیون اصولگرایان در مجلس هشتم، با تاکید بر اینکه دشمنان انقلاب اسلامی همواره میزان مشارکت و حضور مردم در راهپیمایی‌ها را رصد می‌کنند، ادامه داد: برپایی راهپیمایی‌های با شکوه‌ مردم نشان از وفاداری مردم به انقلاب، مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده خواهی‌های آمریکا، استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل دارد.

وی با اعلام اینکه ملت ایران در برابر افزایش تهدیدها هوشمندی بیشتری از خود نشان می‌دهند، افزود: در سال جاری که مردم با انواع و اقسام تهدیدهای نظامی، سیاسی، صدور قطعنامه‌های پی در پی، تهدید در منطقه خلیج فارس و تحریم اقتصادی روبرو بوده اند با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت خواهند کرد که مسائل را به خوبی رصد کرده و با افزایش تهدیدها مشارکت و حضورشان پررنگ تر خواهد شد.

آرین‌منش با تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور در پای صندوق‌های اخذ رای در ۱۲ اسفند ماه، نمادی از مشارکت حداکثری مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب خواهد بود.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس هشتم تاکید کرد: مردم ما با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت خواهند کرد که همواره بیدار و هوشیار بوده و نه تنها دشمنی استکبار و صهیونیسم را به فراموشی نمی‌سپارند بلکه توطئه‌های آنان را هرگز بی‌پاسخ نخواهند گذاشت.


 

/ 0 نظر / 11 بازدید