مهم‌ترین پیام انقلاب بازگشت به خویشتن است

 

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،با تاکید بر ضرورت بزرگداشت ایام دهه‌فجر و طراوت بخشی به مراسم این ایام گفت: اهدافی که برای آنها مردم انقلاب کردند باید برای نسل جوان به خوبی تبیین شود.

جواد آرین منش با گرامیداشت ایام دهه فجر،مهم‌ترین پیام انقلاب را بازگشت به خویشتن عنوان کرد و به ایسنا گفت:بیداری اسلامی حاصل صدور پیام انقلاب اسلامی در میان کشورهای اسلامی است.

وی یکی دیگر ازمهم‌ترین پیام انقلاب اسلامی برای کشورهای مسلمان را بازگشت به فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و زدودن زنگارهای برگرفته از چهره‌ی اسلام در کشورهای اسلامی و نفی سکولاریسم و مادی گرایی برشمرد.

وی افزود:از آن‌جایی که تمام مکاتب در کشورهای جهان سوم تجربه شده و در طول سال‌های گذشته به بن بست رسیده بود، پیام انقلاب اسلامی با آغوش باز از سوی کشورهای منطقه پذیرفته شد و فروپاشی حکومت‌های وابسته به ظلم و جور و صهیونیسم، آثار نشر انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه است که بیداری اسلامی حاصل صدور پیام انقلاب اسلامی در جهان به ویژه در میان کشورهای اسلامی بود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه، وحدت، همدلی و همبستگی ملی برای تحقق آرمان‌های بلند و استفاده از ظریفیت‌ها و امکانات و نیروی انسانی کشور و در واقع بسیج نیروها و امکانات برای یک حرکت سریع جهت رسیدن به اهداف بلند انقلاب اسلامی است.

آرین منش در ادامه اظهار داشت:از آن‌جا که ۳۳ سال از عمر انقلاب اسلامی گذشته و نسل جوان امروز، دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را لمس نکرده‌است، انتقال پیام و ارزش‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی به نسل امروز یک ضرورت و نیازی است که در فرصت سالگرد پیروزی انقلاب این مهم را باید انجام داد.

وی ادامه داد:آحاد مردم و پیشکسوتان انقلاب، نظام، جنگ تحمیلی و بویژه رسانه‌ها رسالت صدور پیام انقلاب به نسل امروز و جهانیان را بر عهده دارند و لذا باید از فرصت ایام سالگرد پیروزی انقلاب برای انجام این مهم استفاده کنند.


 

/ 1 نظر / 25 بازدید