اعلام فهرست نهايي نامزدهاي جبهه ايستادگي در مشهد

 

 

سخنگوي جبهه ايستادگي خراسان رضوي فهرست نهايي نامزدهاي اين جبهه براي انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابيه مشهد و کلات را اعلام کرد.

محمد حسين روشنک شب گذشته در گفت و گو با خراسان افزود: جواد آرين منش، مهدي برادران، علي مولوي حقيقي و عفت شريعتي نامزدهاي جبهه ايستادگي در مشهد و کلات هستند.وي ادامه داد: براي مشخص کردن نامزد روحاني فهرست نيز در حال رايزني و بررسي هستيم و به زودي اعلام مي شود.

پيش از اين نيز سخنگوي جبهه متحد اصولگرايان خراسان رضوي، جواد آرين منش ، سيد اميرحسين قاضي زاده، حجت الاسلام حسين زاده بحريني، انسيه غفوري شعرباف و علي مولوي حقيقي را به عنوان فهرست اين جبهه براي حوزه انتخابيه مشهد و کلات اعلام کرده بود.


 

/ 1 نظر / 24 بازدید
مهدی یکی از اعضای تشکیلاتی شما

آقای آرین منش اصولگرایی تغییر کرده یا اصولگرایان تغییر کرده اند و اهل معامله شده اند ، شما چه اقدامی در رابطه با دخالت غیر مسئولانه تهرانی ها در تعیین کاندیدای شهرستان ها نمدید. از کی طلقا اصولگرا شده ااند و اصولگرا ها فراموش.... انتظار دوستان تشکیلاتی شما در استان و شهرستان ها از جناب عالی این است که سریعا و صریحا و رسانه ای دفاع از دوستان خود را داشته باشید... همین امروز در خراسان آن هم در صفحه 2 وگر نه مردم بد قضاوت خواهند نمود....