فدراسیون فوتبال نیازمند تحول اساسی است

 

 

یک عضو فراکسیون ورزش مجلس،با اشاره به انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال نیازمند یک تحول اساسی در برنامه‌ها،مدیریت و نیروی انسانی است؛مدیریتی که با درایت و عقلانیت بتواند چشم‌انداز آینده فوتبال کشور را بر اساس برنامه صحیح و اصولی تدارک ببیند.

جواد آرین‌منش،به ایسنا گفت:حتی اگر این برنامه‌های اصولی به چند سال زمان نیاز داشته باشد،بهتر است برای تحقق آن کار اساسی و زیربنایی انجام شود تا این‌که در کوتاه‌مدت با حرکت جرقه‌ای موفقیت‌هایی را داشته باشیم.

این عضو کمیته تربیت بدنی مجلس،با انتقاد از این‌که هیچ کدام از فدراسیون‌ها برنامه‌های بلند مدت برای ورزش کشور نداشته‌اند،گفت:به همین دلیل همواره با حسرت خوردن‌ها مواجه بوده‌ایم و با وجود ظرفیت‌های خوبی همچون تحصیل‌کردگان در حوزه ورزش، نیروی انسانی کارآمد، مربیان خوب و... اما به دلیل غلبه حاشیه بر متن هیچ گاه استفاده و بهره‌وری مناسب نداشته‌ایم.

آرین منش خاطرنشان کرد:بنابراین فدراسیون نیازمند مدیریتی توانمند، متین و به دور از حاشیه است و انتظار کمیسیون فرهنگی این است که وزیر ورزش و جوانان به این مسئله توجه کرده و حاکمیت اخلاق را در ورزش فوتبال در دستور کار قرار دهد.


 

/ 0 نظر / 17 بازدید