راهپیمایی و انتخابات نمادهای مشارکت مردم در عرصه‌های سیاسی است

 

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:قطعا مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی پاسخ توطئه‌های رسانه‌های وابسته به امپریالیسم، آمریکا و صهیونیست را خواهند داد.

جواد آرین‌منش‌با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به ایسنا گفت:مردم به خوبی درک کرده‌اند که یکی از مهم‌ترین ارکان پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی حضور گسترده و مشارکت آن‌ها در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.

وی تصریح کرد:هرچه بر میزان مشارکت افزوده شود،امکان تداوم راه انقلاب و موفقیت‌های نظام بیشتر خواهد بود.

این نماینده اصولگرای مجلس، با بیان اینکه مردم با درک عمیق خود در راهپیمایی‌ها و هر جا که احساس کنند نیاز به مشارکت وجود دارد،حضور پیدا می‌کنند،خاطرنشان کرد:راهپیمایی و انتخابات هر دو نمادهای مشارکت مردم در عرصه‌های سیاسی است و مسوولان نظام باید این پیام را دریافت کنند که هرگاه ارزش‌های نظام مطرح باشد مردم در صحنه حضور دارند و هرگاه در خلاف مسیر حرکت ارزش‌های نظام و منویات مقام ولایت فقیه حرکت کنند، مورد غضب مردم خواهند بود.

آرین‌منش افزود: بنابراین مسوولان باید فعالیت های خود را به گونه‌ای تنظیم کنند تا بتوانند با ارائه خدمت بهتر و رفع موانع موجود در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بر امیدواری مردم بیافزایند و مشارکت را بیش از پیش با جلب اعتماد مردم فراهم کنند.

وی به پیام حضور مردم در این مراسم‌ها اشاره کرد و گفت: جهانیان که توطئه‌های کوچک و بزرگی را علیه انقلاب اسلامی رقم می‌زنند و این امید هستند که بتوانند مردم را از صحنه خارج کنند اما باید بدانند که این فکر تنها یک خیال بسیار واهی و پوچ است.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در پایان افزود:مردم همواره در صحنه‌های مختلف برعلیه توطئه‌های استکبار حضور داشته و فعالیت می‌کنند و البته هرچه توطئه‌ها افزون شود، هوشمندی و مشارکت و حضور مردم به همان میزان بیشتر خواهد بود و البته امیدواریم که این هوشمندی و هوشیاری را در ۱۲ اسفند پای صندوق‌های رای شاهد باشیم.

 


 

/ 0 نظر / 21 بازدید