واگذاری مسئولیت به دیگران٬ ما را ناراحت نکند

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم، مشارکت مردم در انتخابات مجلس نهم را نشانگر درایت و هوشمندی آنها خواند و تأکید کرد: اگر مردم بار مسئولیت را بر دوش دیگری گذاشتند٬ نگران نباشیم.

جواد آرین‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت درباره مشارکت مردم در انتخابات مجلس نهم گفت: جوامع دموکراتیک و مردم‌سالار موجودیت خود را در مشارکت مردم در صحنه جست‌وجو می‌کنند و در کشور ما نیز اعتقاد به اسلام در کنار تابعیت‌پذیری از ولایت مطلقه فقیه و مشارکت سیاسی مردم٬ ایجاد کننده حکومت اسلامی و ادامه دهنده راه انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، افزود: هرچقدر حضور و هوشمندی مردم بیشتر باشد٬ تهدیدات بین‌المللی کمتر تاثیرگذار خواهد بود. حضور پرشور مرد در انتخابات روز گذشته،  سبب شد تا دیگران نتوانند چشم طمع به سرزمین ما داشته باشند.

وی ادامه داد: تجربه نشان داده هرگاه مردم از جانب دشمنان قسم‌خورده جمهوری اسلامی بوی تهدید را استشمام کردند٬ منسجم‌تر و محکم‌تر وارد میدان شدند که این نکته بیانگر درایت و هوشمندی آنها است؛ همچنان‌که در انتخابات نهم مجلس نیز بار دیگر هوشمندی خود را به ثابت کردند.

آرین‌منش درباره اعلام نتایج برخی حوزه‌های انتخاباتی تصریح کرد: مسئولیت‌، امانتی است که از سوی مردم به مسئولان داده می‌شود و اگر مردم این امانت و بار مسئولیت را بر دوش دیگری گذاشتند٬ باید از آنها تشکر کنیم و هرگز از این بابت ناراحت و نگران نباشیم.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم، اعلام کرد: پایان رقابت‌ها می‌تواند آغاز رفاقت‌های جدید باشد و اگر مردم فرصت خدمتگزاری را به دیگران دادند٬ نباید نگران بود؛ ما باید بکوشیم هر جا که هستیم، وظیفه خود را به نحو احسن به انجام برسانیم./


 

/ 0 نظر / 28 بازدید