رهبري فصل ‌الخطاب است

رئيس مجمع نمايندگان خراسان رضوي گفت: مقام معظم رهبري و فرمايشات ايشان فصل ‌الخطاب اختلافات بين قواست.

 

 

جواد آرين‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، اظهار داشت: قواي سه‎گانه به اين مسئله واقف هستند كه رهبري انقلاب فصل ‌الخطاب است و از ايشان نبايد پيش بگيرند يا عقب بمانند.
رئيس مجمع نمايندگان خراسان رضوي، با اشاره به ديدار اخير مردم فارس با رهبر معظم انقلاب و فرمايشات مهم ايشان عنوان كرد: در هفته‌اي كه گذشت تمام رسانه‌هاي بيگانه و ضدانقلاب با چنان شوري سعي در القاي شكاف ميان دولت و رهبري داشتند كه گويي تمام مشكل جهان همين است.
عضو كميسيون فرهنگي مجلس تصريح كرد: امروز رهبري با حمايت قاطع خود نقشه‌ها و توطئه‌هاي آنان را يك‌بار ديگر نقش بر آب كردند.
آرين‌منش ادامه داد: در قانون اساسي نيز بيان شده كه قواي سه‌گانه در امور داخلي يكديگر دخالت نكنند و ارتباط تنگاتنگي داشته باشند و هرگاه اختلافي داشتند رهبر معظم انقلاب با مصلحت‌انديشي و تدبير خود مسئله را حل كنند و اتفاق هفته گذشته نيز اين‎چنين بود.
عضو كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي خاط‌رنشان كرد: قواي سه‌گانه و توده مردم رهبر معظم انقلاب را فصل ‌الخطاب اختلافات مي‌دانند و پيش از اين نيز ولايت‌مداري و تبعيت پذيري از ايشان را ثابت كرده‌اند.
اين مسئول تنها راه وحدت و انسجام را تبعيت از رهبري دانست و اضافه كرد: قواي سه‎گانه نيز اين موضوع را رعايت كرده‌اند و اجازه نمي‌دهند رسانه‌هاي بيگانه و استكبار از اقدامات جزئي شكاف ميان قوا درست كنند.
وي حفظ ارزش‌هاي نظام و انقلاب را ضروري دانست و متذكر شد: كساني كه سعي مي‌كنند اختلاف بين قوا و خصوصاً دولت و رهبري را مطرح كنند نظام در مقابل آنها مي‌ايستد و اجازه سوءاستفاده را به آنها نمي‌دهد.
آرين‌منش يادآور شد: در حال حاضر دشمنان با ابزار فرهنگي و جنگ نرم سعي در ايجاد شكاف بين مسئولان نظام را دارند كه هوشياري مسئولان عالي‌مرتبه نظام در اين ميان توطئه‌هاي دشمان را خنثي مي‌كند.

 


 

/ 0 نظر / 5 بازدید