سلایق مختلف، در فهرست نامزدها وجود دارند

 

رییس جبهه خط امام و رهبری استان خراسان رضوی، گفت: بین ثبت‌نام‌كنندگان برای كاندیداتوری مجلس از همه سلایق سیاسی دیده می‌شوند.

جواد آرین منش گفت: از نظر تعداد كاندیداها در كل كشور به لحاظ كمیت، با قدری كاهش مواجه بوده‌ایم و دلیل این امرافزایش سطح مدرك تحصیلی است كه از لیسانس به فوق‌لیسانس ارتقاء یافته و باعث كاهش تعداد ثبت نام كنندگان شده است. 

وی ادامه داد: چهره‌های اصولگرا كه به سلایق مختلف جبهه متحد اصولگرایان، جبهه پایداری و جبهه حامیان جوان دولت اسلامی منتسب می‌شوند، در بین كاندیداها دیده می‌شوند. 

آرین‌منش خاطر نشان كرد: از میان اصلاح‌طلبان نیز تعدادی ثبت‌نام كرده‌اند كه در میان آن‌ها چهره‌های صاحب‌نام نسبت به گذشته كمتر است و شاید نگرانی اززعدم تائید صلاحیت‌ها در این زمینه موثر بوده و یا اینكه چهره‌های جدید طیف اصلاحات كه از نام و نشان كمتری برخوردار هستند، وارد صحنه انتخابات شده باشد. 

به گفته وی، بعد از تایید صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان آرایش سیاسی شركت كنندگان بهتر مشخص می شود. 

وی در مورد وحدت اصولگرایان گفت: تلاش در مورد وحدت اصولگرایان ادامه دارد اما این‌كه همه اصولگرایان به صورت یك جبهه واحد در انتخابات شركت كنند، قدری بعید به نظر می‌رسد. 

نماینده مشهد در مجلس، در مورد اخلاق سیاسی اظهار داشت: انتخابات عرصه بروز و ظهور خوش‌اخلاقی‌ها و بداخلاقی‌هاست و آزمونی است برای كل كاندیداها در صحنه انتخابات كه از این آزمون‌های اخلاقی پیروز بیرون بیایند، زیرا قرار است برای جامعه الگو باشند. 

آرین‌منش ادامه داد: خویشتن‌داری در انتخابات و درنظرداشتن مسائل جمعی بر مسائل فردی ضرورتی جدی و انكار‌ناپذیر است. 

وی در مورد مشخص شدن اعضای جبهه متحد اصولگرایان، خاطرنشان كرد: هر زمان كه ساختار جبهه متحد اصولگرایان یا همان هیات داوری كامل شود اعضای این جبهه مشخص می‌شوند و و هنوز دو یا سه هفته برای رسیدن به فهرست‌های مشترك زمان نیاز داریم.


 

/ 0 نظر / 15 بازدید