در تعیین صلاحیت ها نباید فراتر از قانون عمل شود

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی با بیان اینكه معیار تعیین صلاحیت ها همان است كه در قانون مشخص شده، گفت: نباید كسی در این زمینه فراتر از قانون عمل كند.

جواد آرین منش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در تعیین و احراز صلاحیت ها مبنا قانون انتخابات است و بر اساس آن باید عمل شود و دیدگاه ها و نگرش های شخصی، گروهی و سیاسی نباید به آن وارد شود.

وی اظهار داشت: خواست همه مسوولان، گروه های سیاسی و مردم، برگزاری انتخاباتی باشكوه و با مشاركت حداكثری، تشكیل مجلس قوی، كارآمد و دارای صلاحیت است.

وی گفت: انتخابات، اساس نظام حاكم بر كشور ما است و جمهوریت نظام وابسته به مشاركت مردم در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.

وی افزود: یكی از بارزترین نمادهای مشاركت مردم در عرصه های سیاسی حضور آنان در انتخابات است.

وی اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران از نظر استفاده از آرای مردم و مشاركت آنان در صحنه های گوناگون، پیشگام ترین كشور در منطقه و عرصه بین المللی است ،چنانكه در طول بیش از 30 سال گذشته، تمام شئون سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خود را مبتنی و متكی بر آرای مردم كرده است.

آرین منش با بیان اینكه انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی تفاوتی اساسی با دوره های گذشته دارد، افزود: در این دوره انتخاب چهره های اصلح دشوارتر از قبل است و نیاز دارد بزرگان، علما، مراجع، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جامعه روحانیت مبارز و مانند آنها در این زمینه ورود پیدا كنند.

وی اظهارداشت: هم اكنون تلاش و عزم جریان اصیل اصولگرایی پیرو ولایت فقیه بر حضور قوی و وحدت بخش در عرصه انتخابات است.

 


 

/ 0 نظر / 18 بازدید